Bijemy rekord Guinnessa!

Restauracja Magillo z Krakowa, ul. Lipowskiego 28 jest znana z rekordów Guinnessa – Lasagne i Pizza. Jej właściciel zaprasza uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie do uczestnictwa w kolejnym takim projekcie

Bijemy rekord Guinnessa!

„Pasta Party dla każdego – Kraków i Czanieckie Makarony biją rekord Guinnessa” to kolejne wydarzenie towarzyszące Półmaratonowi, które odbędzie się 24 października (sobota) o godz. 11:30, przed TAURON Areną Kraków.Pasta, na przykład spaghetti z sosem pomidorowym i innymi dodatkami, to ulubione danie biegaczy. W Krakowie do wspólnego
z nimi posiłku zasiądą kibice by razem poprawić  rekord Guinnessa na „Największą miskę makaronu”, który został ustanowiony 12 marca 2010 roku i wynosi obecnie 6 253 kg. Tym razem jeden z popularnych restauratorów zaserwuje 7 000 kg makaronu dostarczonego przez Czanieckie Makarony. Jeśli apetyty dopiszą, rekord będzie pobity!

  • Zbiórka przed głównym wejściem do Areny godz. 10.00. – sobota 24.10.15 r.

Proszę zabrać białe bluzy kucharskie lub białe T-shirty, koszulki polo.

Uczniowie w szatni Areny otrzymają specjalne kamizelki z logo „Rekord Guinnessa” i szkoły oraz czapeczki, które będą mogli zabrać sobie na pamiątkęJ Organizator zapewnia wyżywienie i napoje.

  • Zadaniem uczniów ZSPS będzie pomoc kilkudziesięciu kucharzom przy ekspedycji 17 tysięcy porcji spaghetti dla sportowców i kibiców zebranych w Arenie.

Planowane zakończenie – godz.14.00

Zapraszam do wspólnej zabawy i promocji ZSPSJ

 

  Koordynator imprezy – Agata Chrapusta

 

Listy chętnych do uczestnictwa w projekcie uczniów i nauczycieli zbieramy wraz z paniami –

Izabelą Szymańską i Anną Matusz – Mirlak do czwartku /22.10./

Dodaj komentarz