Bloger Kulinarny ZSPS

Samodzielnie wykonaj ciekawą potrawę, ciasto, deser… Zrób kilka zdjęć krok po kroku oraz przynajmniej jedno zdjęcie na którym prezentujesz swoją potrawę. Ciekawie zaaranżuj zdjęcia – podpowiedź jak  to zrobić uzyskasz na Spotkaniu z fotografem kulinarnym – inaugurującym rozpoczęcie konkursu.
Swoje zdjęcia wraz z recepturą (normatyw surowcowy oraz wykonanie w punktach) prześlij na mail: zspsblog@interia.pl  Podpisz się: podaj imię, nazwisko i klasę. Twoja receptura zostanie opublikowana na blogu szkolnym.
Zakończenie I edycji konkursu w czerwcu. Liczy się pomysłowość, jakość oraz ilość opublikowanych potraw.
Nie czekaj – gotuj, fotografuj i publikuj już od dzisiaj!!!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji udziela organizator konkursu pani Izabela Szymańska oraz  pani Magdalena Poparda w bibliotece szkolnej.

Bloger kulinarny ZSPS

Dodaj komentarz