Etap diecezjalny X Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie

W dniu 03.03.2016 r. Klaudia Cieślik (1TKA), Klaudia Piątek (1TKA) i Anna Chodacka (4TG) wzięły udział w etapie diecezjalnym X Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie, który odbył się w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów w Krakowie.

Uczestnicy na teście trwającym 45 minut musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi życiorysu św. Maksymiliana Marii Kolbego jak również z pytaniami z treści Dziejów Apostolskich.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 4TG Anna Chodacka zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Siedlcach 7 kwietnia 2016 r., gdzie będzie walczyć między innymi o indeks na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Annie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie olimpiady.

Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie1

Dodaj komentarz