III Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych

Uczniowie Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego wraz z nauczycielami wzięli udział w III Krakowskich Zaduszkach za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych, które w dniu 20 listopada 2016 r. rozpoczęły się przemarszem osób, które niosły (w tym i nasi uczniowie) portrety żołnierzy wyklętych – niezłomnych spod kościoła św. Wojciecha na Rynek Główny w Krakowie. W przemarszu brali udział m.in. przedstawiciele Wojska Polskiego, organizacji patriotycznych, małopolskich szkół, w tym także poczet sztandarowy naszej Szkoły. W Bazylice Mariackiej o godz. 14.00 rozpoczęła się msza św. wypominkowa. W uroczystościach wziął udział wiceprezes IPN prof. Krzysztof Szwagrzyk.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/iii-krakowskie-zaduszki-za-zolnierzy-wykletych-zdjecia,11481596/

http://malopolskie.naszemiasto.pl/artykul/iii-krakowskie-zaduszki-za-zolnierzy-wykletych-zdjecia,3923644,artgal,t,id,tm.html

 

dsc011-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc0010-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc009-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc008-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc007-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc006-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc005-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc004-jak-zmniejszyc-fotke_pl

dsc003-jak-zmniejszyc-fotke_pl

Dodaj komentarz