Krakowskie targi HORECA®/GASTROFOOD®

W dniu 18 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pań Joanny Sierak oraz Agnieszki Siembida, uczestniczyli w krakowskich  targach HORECA®/GASTROFOOD®.

Jest to bardzo prestiżowa impreza, skupiająca największe firmy branży hotelarskiej (HO), restauracyjnej (RE) i cateringowej (CA) w jednym miejscu i o jednym czasie. Są to targi, na których światowej klasy przedstawiciele branży gastronomicznej prezentują najnowocześniejszą kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz restauracji oraz hoteli, recepcji, sal konferencyjnych, zaplecza kuchennego, a także żywności i napojów sporządzanych przez kuchmistrzów, mistrzów piekarstwa i cukiernictwa, barmanów, baristów i kelnerów z całej Polski.

Młodzież naszej szkoły miała więc możliwość na żywo zobaczyć najnowocześniejsze maszyny
i urządzenia oraz sprzęt gastronomiczny, ale przede wszystkim mogła degustować potrawy i napoje bezalkoholowe sporządzane przez liderów branży gastronomicznej, których do tej pory oglądali na ekranach telewizyjnych lub okładkach gazet.

Była to więc doskonała okazja by pokazać młodzieży skalę pasji i talentu wszystkich prezenterów swoich wyrobów.


dsc_0226

dsc_0231

dsc_0233

dsc_0237

dsc_0239

 

Dodaj komentarz