Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

W dniach 27-30 października 2016 r. odbyły się 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Targi wpisują się w program promocji czytelnictwa, w trakcie ich trwania można było odwiedzić stoiska bardzo wielu wystawców, wśród których znalazły się wydawnictwa także zagraniczne,  hurtowanie książek, księgarnie, instytucje kultury.

W tym roku w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa młodzież ZSPS wraz z opiekunkami uczestniczyła w Targach Książki. Uczniowie mieli możliwość zakupu w promocyjnych cenach interesujących pozycji książkowych i zapoznania się z nowościami wydawniczymi. Na wielu stanowiskach można było otrzymać ulotki reklamowe, katalogi, kalendarze, zakładki oraz gadżety promujące czytelnictwo.  Dodatkową atrakcją była możliwość spotkania się ze znanymi i lubianymi autorami m. in. z Wojciechem Cejrowskim czy ojcem Leonem Knabitem.

Wyjście na Targi Książki dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne w przyszłym roku J20161028_104108 20161028_113235 20161028_202755

Dodaj komentarz