Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – etap diecezjalny

U boku św. Faustyny

W dniu 21 kwietnia 2015 r. uczennica klasy 2 KR, Patrycja Pac wzięła udział w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który odbył się w Domu Duszpasterskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Patrycja wraz z prawie 200 innymi uczestnikami konkursu musiała zmierzyć się z serią 50 pytań z zakresu Księgi Jonasza, Ewangelii wg św. Łukasza i Dziejów Apostolskich.

W czasie trwania konkursu uczestniczyliśmy również w Eucharystii odprawianej w intencji wszystkich uczestników i ich opiekunów, która odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Z wszystkich uczestników komisja konkursu wyłoniła 7 osób, które zakwalifikowały się do ścisłego finału, niestety Patrycji tym razem się nie udało. Życzymy jej dalszych sukcesów i chęci do dalszego zapoznawania się z treścią Pisma Świętego.

Patrycja Pac - dyplom

Dodaj komentarz