Promocja naszej szkoły!

Dnia 7 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie przy ul. Ułanów odbyły się „Styczniowe Spotkania Gimnazjalistów”, w których brali udział przedstawiciele naszej szkoły. Pod okiem Pań Agaty Chrapusty, Izabeli Szymańskiej oraz Dagmary Filewicz-Buczek uczennice ZSPS zaprezentowały wysokie umiejętności carvingowe, przygotowując przepiękną i kolorową ekspozycję
z owoców i warzyw.

W promocji uczestniczyły:
1TKA: Anna Gąska, Izabela Chmielowska, Justyna Gąsior
2TGK: Krystyna Orzechowska, Magdalena Guzik i Kamila Kurleto
3TGA: Laura Paderewska i Małgorzata Wieczorek

arbuz nr ... bukiet roz i rzodkiewek cukinia w kielichu ekipa kolorowe jezyki melon zielony hdr ront melon zielony HDR melon P1380635 pekinka tulipany kolor zespol

Dodaj komentarz