Staż zawodowy w Hiszpanii

Od 6 września do 3 października uczniowie ZSPS mieli szansę uczestniczyć w stażu zawodowym. Tym razem odbył się on w hiszpańskim mieście – Salamanka. Każda osoba pracowała w innym zakładzie, między innymi w restauracji Alquimista, Beca i Lis oraz w jednej z hiszpańskich cukiernio-piekarni.

Uczniowie pod opieką pań Elżbiety Adamus i Barbary Pakos wrócili bardzo zadowoleni, mieli możliwość poznania tamtejszych tradycji, nowych smaków i zwyczajów. W trakcie całego pobytu zwiedzili kilka miast, w tym stolicę tego pięknego kraju – Madryt. Staż zawodowy zostanie w ich pamięci na długo.

Każdej osobie, która ma możliwość takiego wyjazdu polecamy skorzystać z niepowtarzalnej okazji.

Staż zawodowy6 Staż zawodowy5 Staż zawodowy4 Staż zawodowy3 Staż zawodowy2 Staż zawodowy1 Staż zawodowy

Dodaj komentarz