Teresa Monika Rudzka „Singielka”

Książka Teresy Moniki Rudzkiej „Singielka” zawiera wszystko, o czym pragną przeczytać znudzone nastolatki: miłość, niegrzeczny chłopak, mroczne tajemnice, problemy rodzinne, refleksja nad życiem i, a może przede wszystkim, naukę o tym, jak żyć prawdziwie i czego od życia oczekiwać. Teresa Monika Rudzka starała się stanąć na wysokości tego zadania. W książce pojawiły się trudne czasy, „dysfunkcyjne” rodziny, chciwość, żądza władzy i pieniędzy, miłość, bycie nieszczęśliwym… a wszystko to wplecione w losy jednej dziewczyny.

„Singielka” to historia Roberty, która stara się wyrwać ze swojego „starego” życia i pragnie rozpocząć nowe, w którym zabrakłoby miejsca dla ojca-pijaka, chorego rodzeństwa, matki-histeryczki, sąsiadów z bloku, a znalazłoby się dla prawdziwych przyjaciół i tego jedynego, wymarzonego chłopaka, o którym Robi do tej pory jeszcze nie śniła.
Czy Robercie uda się zrealizować swoje plany? O tym możecie poczytać – warto poznać jej historię. Książka dostępna w bibliotece szkolnej.

singielka

Dodaj komentarz