Uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej siedziby ZSPS

W dniu 22 października 2016 r. odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia nowej siedziby szkoły. W uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna – dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, pracownicy i rodzice. Szkołę odwiedziło wielu znamienitych gości – m.in. Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski, Katarzyna Król – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolski Kurator Oświaty – Barbara Nowak. Poświęcenia szkoły dokonał ks. bp Damian Muskus.

Dostojni goście zwiedzili szkołę, pracownie specjalistyczne (jedne z najnowocześniejszych w Małopolsce), wzięli udział w oficjalnej części uroczystości z programem artystycznym oraz zapoznali się z prezentacją osiągnięć zawodowych naszych uczniów. W salach na parterze rozstawiono pięknie udekorowane stoły bankietowe, a na nich uczniowie zaprezentowali różnorodne słodkie wypieki, wyśmienite pasztety, wędliny, gorące dania, kolorowe sałatki, faszerowane jaja i wiele innych oryginalnych przysmaków. Wśród gości i nauczycieli bardzo sprawnie poruszali się kelnerzy – uczniowie klas technikum. Cała uroczystość nie mogłaby się odbyć bez wsparcia pracodawców i sponsorów, którzy od lat współpracują z naszą szkołą i którym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii.

M.B.

 

W wydaniu „Kroniki” można zobaczyć relację z uroczystości otwarcia i poświęcenia naszej szkoły – od 11’07”.

https://krakow.tvp.pl/27442565/22-x-2016-godz-1830

Dodaj komentarz