Uroczyste zakończenie klas maturalnych

Dnia 29 kwietnia w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów klas 4TG i 4TGA oraz słuchaczy semestru 6LA Liceum dla Dorosłych. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przywitała zebranych nauczycieli oraz uczniów.

Dyrektor szkoły Monika Konofalska-Wątek podsumowała 4 lata edukacji, pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły i życzyła im dobrze zdanej matury i egzaminów zawodowych, a także udanego startu w dorosłe życie. Następnie pani dyrektor Monika Konofalska-Wątek wręczyła świadectwa i nagrody. Anna Chodacka z kl. 4TG ze średnią 4,76 odebrała świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową.

Maturzystów w imieniu społeczności szkolnej pożegnali uczniowie klas III technikum pod opieką pani Doroty Cholewy i pani Magdaleny Mazur, przygotowując montaż słowno-muzyczny pt. „Ta nasza młodość…”.

Jak przy każdym pożegnaniu było mnóstwo podziękowań, gratulacji i życzeń. Na zakończenie przedstawiciele klas III wręczyli absolwentom słodki upominek i tekst „Desideraty”.

I tak jak to już w życiu bywa pozostały tylko wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia.

Dodaj komentarz