„Walentynkowy Dzień Słodyczy” – wyniki konkursu

Światowa Unia Piekarzy i Cukierników, 14 lutego wybrała na święto wszystkich, którzy kochają słodycze. Nazwano je Dniem Słodkich Pokus. Święto to promowane jest od 2016 roku, a ideą jego wprowadzenia jest ukazanie bogactwa i wysokiej jakości słodyczy produkowanych przez cukiernie na całym świecie. Chodzi o promocję unikatowych słodyczy, nie tych wytwarzanych w masowej produkcji. Nasza szkoła również włączyła się w obchody tego święta i zorganizowała „Walentynkowy Dzień Słodyczy”. Na zajęciach technologii (i nie tylko) powstały wspaniałe dzieła sztuki cukierniczej, w które uczestnicy konkursu włożyli mnóstwo ciepłych uczuć, najlepsze surowce i wszystkie swoje umiejętności. Słodkości zostały przez was sfotografowane i ocenione przez nauczycieli technologii. A oto wyniki konkursu oraz zdjęcia. Zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i talentu.
M.B.

Zwyciężczyni Konkursu Walentynkowego :
Angelika Sotwin kl. IV TG ( 2 prace)

WYRÓŻNIENIA :
Bartosz Babiuch kl. III KC
Kinga Płatek kl. II GW
Paulina Goraj kl. III PI

Angelika Sotwin 2  ANGELIKA SOTWIN1Bartosz Babiuch Kinga płatek Paulina Goraj

Dodaj komentarz