Wyjazd do Berlina na Międzynarodowe Targi Spożywcze 2017

Drodzy uczniowie, w dniach 25-27 stycznia 2016 r. nasza szkoła organizuje wyjazd do Berlina na Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa. Zapisy na wyjazd przyjmują wychowawcy poszczególnych klas. Serdecznie zapraszamy.

 

Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa

25 – 27.01.2017 r.

Program wyjazdu:

1 DZIEŃ Wyjazd z Krakowa o godzinie 9.00 ( miejsce zbiórki ZSPS ) Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (ok. 2-3 godziny) popołudniu czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg.

2 DZIEŃ Wykwaterowanie. Przekroczenie granicy polsko – niemieckiej. Przejazd do Berlina

                       Przyjazd do BERLINA  w godzinach porannych – udział w :     

 MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ROLNO-SPOŻYWCZYCH  ITB BERLIN 2017

 10.00 – 18.00

Wieczorne zwiedzanie miasta (przejazd autokarem) Aleksanderplatz, wieża TV, Nikolaiviertel, Marienkirche, Domkirche, Wyspa Muzeów – Muzeum Pergamon, Unter den Linden, Pomnik Fryderyka Wielkiego, Brama Brandenburska, Reichstag, Dzielnica rządowa, Gendarmenplatz.

Wyjazd do Polski w godzinach nocnych (22.00)

3 DZIEŃ Przyjazd do Krakowa w godzinach porannych.

Termin:   25 – 27.01.2017 r.

Cena od osoby:  240 pln

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd lux autokarem,

– nocleg w Polsce,

– przewodnik miejski we Wrocławiu

– opieka pilota,

– ubezpieczenie,

– bilet wstępu na targi.

Dodaj komentarz