XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie zorganizowanej przez Zakon Braci Mniejszych Konwentualnych, która odbyła się 7 grudnia 2016 r.

W etapie szkolnym zmierzyli się oni z 30 pytaniami dotyczącymi życia i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego męczennika, który oddał swoje życie za współwięźnia w obozie koncentracyjnym Auschwitz.

Miło nam poinformować, że trzy uczennice Marta Zając z klasy 4TG, Klaudia Cieślik z klasy 2TKA oraz Klaudia Piątek również z klasy 2TKA zakwalifikowały się do etapu diecezjalnego olimpiady. Dziewczynom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy sukcesów na dalszych etapach olimpiady.1441357601

Dodaj komentarz